متن ایمیل به استاد و درخواست فاند اپلای

مکاتبه با استاد دانشگاه خارجی ؛ ایمیل و نامه درخواست به استاد برای فاند اپلای دکتری 

اگر دنبال PhD position هستید سابجکت ایمیلتون رو بزنید پی اچ دی اپلیکیشن PhD Application به همین نحو برای Master position

ایمیل و نامه درخواست به استاد برای فاند اپلای دکتری

مدتیه برای اپلای و پذیرش دانشگاه های خارجی با اساتید مکاتبه میکنم نمونه متن ایمیل های زیادی برای اپلای دکتری و درخواست فاند از استاد پیدا کردم که هم سابجکت ایمیل و نمونه متن ایمیل به استاد انگلیسی و هم نامه درخواست فاند از استاد رو خیلی خوب مطرح کرده بودن، یه تغییراتی دادم و فرستادم اما باورتون نمیشه یک بار هم پاسخی به نامه درخواست من داده نشده.. میشه شما راهنمایی کنید اگه راه حلی به ذهنتون میرسه ؟ راستی رزومه رو جدا بفرستم؟

در پاسخ به شما دوست عزیز باید عرض کنیم که اگر دنبال PhD position هستید سابجکت ایمیلتون رو بزنید پی اچ دی اپلیکیشن PhD Application به همین نحو برای Master position فراموش نکنید اگر رزومه تون رو میخواید اتچ بکنید حتما رزومه تون با پسوند pdf باشه و از فایل های ورد و فایل های دیگه خودداری کنید، معمولا فایروال دانشگاه ها قوی هستند و در صورتی که احتمال بدن که ممکنه ویروس باشه ایمیل شما بلاک میشه و حتی اساتید باز نمیکنند ایمیل شما رو، بنابراین سابجکت ایمیل و درخواست تون رو در خط اول ایمیل، به صورت واضح و سلیس بیان بکنید تا بتونید زودتر پاسخ بگیرید.

نمونه متن نامه درخواست فاند اپلای دکتری

دوستان به هیچ وجه از نمونه متن ایمیل و درخواست های اپلای که در سطح اینترنت موجود هست برای مکاتبه با استاد استفاده نکنید؛ یکی از اساتید که من باهشون در ارتباط بودم میگفتن که از متقاضیان اپلای ایرانی ده ها نامه درخواست فاند و اپلای دریافت کرده اند که بیش از نیمی از نامه ها و درخواست ها دارای محتوای متنی یکسان بوده و فقط بخش های مشخصی تغییر کرده است. به این ترتیب واضح است که چه برداشتی در مورد شما پیش میاد و دیگه انتظاری نباید داشته باشیم. فقط و فقط به خاطر یه نامه که شاید با ۱ ساعت وقت گذاشتن خودتون میتونستید بنویسید .. و به همین راحتی فرصت ها می سوزه ..

5/5 - (2 امتیاز)