آمادگی دفاع پلن اپلای در مصاحبه اسکایپ

Apply skype interview suggestions for research plan proposal

مصاحبه اپلای از طریق اسکایپ برای پذیرفته شدن در دانشگاه های خارجی با فاند؛ چطور برای مصاحبه آماده شم و از ریسرچ استیتمنت که نوشتن دفاع داشته باشم؟

یه ریسرچ پلن دکتری نوشتم و دانشگاه خارجی تاییدش کرده تا حدی، الان وقت مصاحبه گرفتم. نگرانم که مشکلی در دفاع از ریسرچ پروپوزال داشته باشم و همه چی خراب شه چون فکر میکنم نوآوری کافی نداره و اون ریسرچ گپی که استاد روش تاکید داشته در این ریسرچ استیتمنت وجود نداره. مصاحبه از طریق اسکایپ برای اپلای Applyabroad رو تایم دادن الان برام.. حالا من باید نمونه سوالاتی مطالعه کنم برا مصاحبه با اساتید که آمادگی کافی داشته باشم یا چطور؟

Apply skype interview suggestions for research plan proposal

آمادگی برای مصاحبه اپلای و اسکایپ

ریسرچ پروپوزال دکتری که نوشتید، معمولاً اینطور نیست که دانشگاه­های مختلف روی این ریسرچ پروپوزال مانور اساسی بدهند، به این معنی که مبنای کار شما در آینده همین باشد، یعنی تا حدود ۶۰ درصد این احتمال است و روی این حساب فقط یک طرح از شما می­خواهند که تا یک حدی نوشته باشید.

Apply interview suggestions for research plan proposal

آمادگی مصاحبه اپلای Research plan interview

اما اینکه شما دعوت به مصاحبه اسکایپ شدید باید مطالعه کنید و خودتان را برای نقاط ضعفی که فکر می­کنید آماده کنید و بگویید که زمانی که نوشته شده است و بعد از آن مطالعاتی که کردید به کجاها رسیدید، منابع APA را از الان برای خودتان آماده کنید که همزمان با مصاحبه اعلام کنید و خودتان را برای دفاع از ابعادی که هست آماده کنید و مباحث خروجی تجاری (دقیقاً اطلاع از رشته گرایش شما ندارم) و اینکه خودتان را آماده کنید، منابع را آماده کنید، که معرفی کنید و در مصاحبه به دنبال مطرح کردن Research Gap باشید با نوآوری و اینکه این طرح چه کاربردها و نتایج احتمالی خواهد داشت.

اینها را در یکی دو صفحه برای خودتان آماده کنید و توضیح دهید و چند بار مرور کنید که در مصاحبه اسکایپ آماده صحبت در این مورد باشید. هم می­توانید سوالات احتمالی در خصوص این مورد را خودتان یک درک و اکتشافی کرده باشید که پاسخ­های خوبی از نظر نوآوری و Research Gap  برای آن آماده کنید.

5/5 - (3 امتیاز)