اپلای دکتری عمران ترانسپورت هلند 2024

ـ اپلای ابرود هلند:

Delft University of Technology (TU Delft), Delft, The Netherlands

ـ پوزیشن دکتری حمل و نقل؛ مهندسی عمران 2024
ـ پذیرش فول فاند
ـ پروژه رابطه بین هوش مصنوعی Artificial Intelligence  و امنیت جاده ای

*AI for Road Safety*

ـ اپلای این پوزیشن برای دوستانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل دوره دکتری هستند مجاز نیست.
ـ برای اپلای این پوزیشن نیاز هست که پایان نامه کارشناسی ارشد متقاضی مرتبط با تکنولوژی و حمل و نقل بوده باشد. برای اپلای این پوزیشن در مراحل اولیه نیازی به نوشتن ریسرچ پروپوزال Research Proposal نیست.

Application for PhD Position

How to Implement Justice in AI for Road Safety

مدرک زبان اپلای:
ـ برای اپلای این پوزیشن فول فاند نیاز به مدرک آیلتس 7 (IELTS) یا تافل 100 (TOEFL) میباشد.
ـ مکاتبه برای پوزیشن:

– Dr.Filippo Santoni de Sio: F.SantoniDeSio@tudelft.nl
– Dr.Oscar Oviedo-Trespalacios: O.OviedoTrespalacios@tudelft.nl

– برای اپلای از طریق ارسال رزومه CV و انگیزه نامه Motivation Letter تنها تا 31 ژانویه 2024 فرصت دارید. اشتباهات رایج در نوشتن انگیزه نامه برای اپلای
ـ اپلای این پوزیشن بصورت آنلاین بوده و تنها از طریق لینک زیر امکانپذیر است »» :

سایت اپلای پوزیشن

نوشتن انگیزه نامه:

ـ در صورت تمایل میتوانید با ارسال رزومه برای ادمین، روال نوشتن انگیزه نامه Motivation Letter یک صفحه ای تان را تسهیل کنید. انگیزه نامه شما باید ارتباط خیلی دقیق و عمیقی با این پوزیشن داشته باشد.

فرایند اپلای دانشگاه های هلند:

دوستان فرایند اپلای پوزیشن های فول فاند دکتری یا مستر دانشگاه های هلند بسیار ساده بوده و نیازی نیست که به موسسه اخذ پذیرش تحصیلی مراجعه کنید یا فرد دیگری مراحل اپلای شما را انجام دهد. منتها در نظر داشته باشید که نقص مدرک یا نامرتبط بودن مدارک ارسالی تاثیر بسیار زیادی در رد درخواست پذیرش تحصیلی شما خواهد داشت. دوستان مطمئن باشید که از ارسال مدارک جنرال که جنبه عمومی داشته و قابل ارسال برای هر پوزیشن دیگری می باشد خودداری کنید. تک تک بندهای رزومه Resume، انگیزه نامه Motivation Letter و کاور لتر Cover Letter شما باید به موازات این پوزیشن نوشته شده باشد.

ریکامندیشن لتر اپلای:

آنچه که در این پوزیشن و پوزیشن های مانند آن حائز اهمیت است داشتن دو نمونه اصل ریکامندیشن لتر Recommendation Letter است که به توصیه نامه استاد هم تعبیر میشود. در نظر داشته باشید که اساتید معمولا متن توصیه نامه یا ریکامندیشن لتر شما را نمینویسند، شما باید متن پیشنهادی توصیه نامه را برایشان ارسال کنید تا تایید کنند. بنابراین دقت و توجه خاصی در نوشتن متن توصیه نامه ریکامندیشن لتر تان داشته باشید که دقیقا به موازات پوزیشن انتخابی تان باشد و جنبه کلی نداشته باشد. چگونه توصیه نامه بنویسیم؟

اشاره به تحقیقات استاد:

گرچه انتظار نمیرود که شما در مدارک ارسالی اشاره کنید که با این دو استاد در ارتباط هستید، اما تا حدی به شکلی خفیف اگر اشاره ای به علایق و انگیزه هایتان که به موازات ریسرچ اینترست اساتید اصلی پوزیشن هست داشته باشید بسیار بهتر خواهد بود. لینک گوگل اسکالر اساتید اصلی و سوپروایزرهای این پوزیشن فول فاند دکتری PhD Fully Funded Position in the Netherlands در ادامه ذکر شده است »» :

گوگل اسکالر دکتری Filippo Santoni de Sio:

Google Scholar – Filippo Santoni de Sio

Google Scholar – Oscar Oviedo-Trespalacios

ـ مکاتبه با اساتید:

جهت تحکیم بنیان اپلای تان میتوانید از طریق ایمیل با یکی از این اساتید در ارتباط بود و ابراز علاقه کنید و یا سوال احتمالی تان را بپرسید. در صورتی که فرصت کافی برای نوشتن متن ایمیل مکاتبه با اساتید این پوزیشن را ندارید میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

5/5 - (2 امتیاز)