یادگیری زبان انگلیسی اپلای آسان

سایت زبان انگلیسی در اپلای دانشگاه های خارجی

ممکنه دانشگاه هایی هم باشه که اصلا مدرک زبان نیاز نباشه برای اپلای شون و شما فقط با رزومه قوی، ریسرچ پروپوزال خوب و توانمندی های دیگه بتونید اپلای و پذیرش رو پیش ببرید؛ در این راستا باید زبان انگلیسی رو بهش برسید و آماده یادگیری و ادامه تحصیل با این زبان باشید.. 

به عنوان کسی که داره اپلای میکنه، شما باید از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشید؛ جدا از اینکه تقریبا بیشتر دانشگاه های خارجی از شما نمره بالای آیلتس یا تافل میخوان، ممکنه دانشگاه هایی هم باشه که اصلا مدرک زبان نیاز نباشه برای اپلای شون و شما فقط با رزومه قوی، ریسرچ پروپوزال خوب و توانمندی های دیگه بتونید اپلای و پذیرش رو پیش ببرید؛ در این راستا باید زبان انگلیسی یا دیگر زبان ها رو بهش برسید و آماده یادگیری و ادامه تحصیل با این زبان باشید.. همچنین اپلای آسان تری داشته باشید (Easy apply)

وب سایت اولی که میخوام معرفی کنم وبسایت www.memrise.com است که این وبسایت درواقع وبسایت اپلیکیشن ممرایز هست و یه قسمتی داره به اسم دوره ها یا Courses که کاربرهاش اومدن اونجا و کلی دوره درست کردن، دوره های رایگان شما کافیه که وارد این آدرس بشید www.memrise.com/courses و بعد بزنید که زبانتون چیه مثلا میتونید بگید که من فارسی صحبت میکنم Speak Persian و میخوام انگلیسی یاد بگیرم؛ براتون کلی دوره میاره که مناسب زبان آموزهای ایرانی یا فارسی زبان هست که میخوان انگلیسی یاد بگیرن.

یادگیری زبان انگلیسی اپلای آسان

زبان انگلیسی برای افرادی که قصد اپلای دارند Learn english for easy apply abroad

وبسایت دوم www.ozdic.com که درواقع یه دیکشنری کالوکیشن collocation هاست شما یک کلمه رو داخلش سرچ میکنید، بهتون کلمات و ساختارهایی که با اون کلمه collocate میشن یعنی با اون کلمه میان، با هم دیگه استفاده میشن رو نشون میده. مثلا من کلمه crime رو سرچ کردم برام یه سری صفت، اسم و فعل آورده که یا اون کلمه استفاده میشن و خیلی مفیده.

وبسایت سوم www.playphrase.me شما داخل سرچش یه کلمه یا یه عبارت رو سرچ میکنید براتون تیکه هایی از فیلم ها و سریال هایی رو میاره که اون کلمه یا عبارت توشون استفاده شده، میتونید هرکدوم رو پلی کنید، گوش بدید، ببینید و بخونید و لذت ببرید.

نهایتا اینکه دوستان زیادی میشناسم که بشدت درگیر آماده شدن برای آیلتس یا تافل هستند، یکی از مشکلات این آمادگی، پیدا کردن یک پارتنر جدی و مصمم هست، لینک زیر آموزش های خوبی داره درباره اپلیکیشن هایی که بصورت بین المللی و احراز هویت شده میشه ازشون برای یادگیری تمام زبان های خارجی استفاده کرد:
https://www.youtube.com/watch?v=3cuvcCkrTkU

5/5 - (1 امتیاز)