اسپانسرشیپ ریسرچ پروپوزال اپلای

چطور با ریسرچ پروپوزال فاند بگیریم

برای اپلای بیشتر پوزیشن های دکتری و حتی کارشناسی ارشد، نوشتن ریسرچ پروپوزال یک الزام قطعی است و بدون ریسرچ پروپوزال نمیتوان اپلای کرد. چه بسا برای هر پوزیشن ممکن است نیاز به نوشتن ریسرچ پروپوزال متفاوتی باشد. با این حال، وقتی برای ریسرچ پروپوزال وقت و هزینه صرف میکنیم بهتر است هوشمندانه تر کار کنیم.
برای مثال ما برای رشته مدیریت بازرگانی و فرایندهای خرید سازمانی و مانند آن قصد اپلای در یک دانشگاه با رنکینگ بالا داریم.

Sponsorship for applyabroad & research proposal

مکاتبه با شرکت های خارجی

میتوان قبل از شروع به نگارش ریسرچ پروپوزال با چند کمپانی و شرکت بزرگ مستقر در شهر دانشگاه مکاتبه کرد و درخواست اسپانسرشیپ داد.
وب سایت ریسرچ پروپوزال دات آی آر تا کنون این فرایند درخواست اسپانسرشیپ را برای ده ها تن از متقاضیان خود به صورت مکاتبه ای تسهیل کرده است. بعد از درخواست ضمنی شما، شرکت خارجی باید ریسرچ پروپوزال شما را در سطح فاندینگ خود بررسی کند و در صورت موافقت شما با اسپانسرشیپ آن شرکت خصوصی یا دولتی ادامه تحصیل خواهید داد. در صورتی که از طرف دانشگاه فاند داشته باشید میتوانید هزینه های زندگی خود را از شرکت دریافت کنید و حقوق ماهانه دریافت کنید و با موافقت دانشگاه، پروژه صنعت ـ دانشگاه بردارید و پایان نامه خود را به این شرکت اختصاص دهید.

سفارش نوشتن ریسرچ پروپوزال برای اپلای فول فاند دانشگاه های خارجی
سفارش نوشتن ریسرچ پروپوزال برای اپلای فول فاند دانشگاه های خارجی

پشتکار در مکاتبات قبل از نهایی شدن اپلای

این اقدام فرایند خیلی پیچیده ای نیست اما نیاز به شناخت و انجام مکاتبات بسیاری دارد اما عواید چشمگیری خواهد داشت. این خروجی مالی در صورتی که شما پذیرش سلف فاند داشته باشید بسیار امیدبخش خواهد بود و سال های تحصیل را از مشقت دور میکند.

5/5 - (1 امتیاز)