Embassies request a research proposal
Research plan is considered as your future prosperity
Download
Foster the knowledge of your research proposal
A convenient research proposal facilitates your apply abroad process
Download
Previous
Next

درخواست ریسرچ پلن سفارت مبنی بر احراز صلاحیت علمی

سفارت برای صدور ویزای دانشجویی من یه نمونه ریسرچ پلن خواسته در مدارک احراز صلاحیت، خودم برای کارشناسی ارشد Master در یکی از دانشگاه های نروژ و در رشته مدیریت بازرگانی اپلای کردم توی یه کالج Norwegian Business School که اونجا به واسطه تعداد مقالات زیادی که چه کنفرانسی و چه ISI داشتم قبولم کردن و ریسرچ پروپوزال Research proposal رو درخواست نکردن
اما الان برای سفارت گفتن که یه ریسرچ پلن باید حتما داشته باشم. حالا میخواستم بدونم که این ریسرچ پلن با همون ریسرچ پروپوزال یکیه و اینکه شما میتونید یه تمپلیت و نمونه پلن برای من رو سایت بزارید؟ ضمنا من برای فاند Fund اقدام کردم که پذیرفته شدم و با خود استاد در ارتباط و مکاتبه بودم.
علاقه مندی هام بیشتر روی ساخت برند قدرتمند مالتی نشنال در فضای رقابتی هست که البته این موضوع کامل من نیست؛ ضمنا آیلتس ۶ دارم اگه نیازه و گپ تحصیلی هم ۳ سال بین دوره لیسانسم دارم ..

 Apply abroad in Norway 2021

Master research plan for Embassy

نمونه ریسرچ پلن برای سفارت تمپلیت اولیه ریسرچ پلن اپلای ابرود

پیرو پاسخ به دوست عزیزی که برای کشور نروژ اپلای کردن، گروه راهنمای اپلای ابرود پی اچ دی پروپوزال یک نمونه و Sample research proposal به عنوان استفاده برای پلن سفارت درج میکنه که امیدواریم به شیوه عالی اثربخش باشه..

Sample Research proposal for embassy

این ریسرچ پلن رو در نظر داشته باشید که فقط یک فرم خالی هست که شما رو با ابعاد مختلفی که نیازه روش تمرکز داشته باشید آشنا میکنه و میتونید بندها رو یکی یکی و با کاربرد منابع تکمیل کنید. برای نوشتن Research proposal حداقل ۳۰ منبع لاتین شما لازم دارید که ۲۰ تاش بالای ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹ باشن ..

Research Gap

ریسرچ گپ و نوآوری هم برای سفارت و طرح های تحقیقاتی که برای ویزای دانشجویی هستن خیلی اهمیت داره

سفارت در مواردی که گپ تحصیلی داشته باشید و همچنین برای کالج اپلای کرده باشید، یک نوع سخت گیری خاصی برای احراز صلاحیت شما دارن، لذا باید تمام تلاشتونو برای نوشتن ریسرچ پروپوزال تمام عیار داشته باشید

5/5 - (1 امتیاز)