Interview book; Great Answers, Great Questions

ایبوک سوال جواب مصاحبه جاب اپلای

کتاب به زبان انگلیسی درباره نمونه متن معرفی خود به زبان انگلیسی برای مصاحبه دکتری و نیز مصاحبه شغلی؛ بهترین پاسخ ها برای بهترین سوالات

معرفی کتاب مصاحبه؛ بهترین سوالات و بهترین پاسخ ها

در ایبوک پیوست این مبحث، با سوالات مصاحبه شغلی جاب اپلای (Job Apply) خارج از کشور آشنا میشویم. همچنین تعدادی از سوالات و پاسخ های مطرح شده در این کتاب برای مصاحبه اپلای نیز مفید هستند. نمونه Sample پاسخ های توضیحی این کتاب برای پاسخ به سوالات مصاحبه سفارت نیز ممکن است مناسب باشد. فهرست کتاب به گونه ای است که میتوانید بدون نیاز به خواندن تمام آن، مبحث مورد نیاز خود را بیابید. در کتاب معرفی شده، با بهترین سوالات و بهترین پاسخ های حین مصاحبه شغلی و نیز مصاحبه جاب اپلای ابرود آشنا میشوید.

عنوان دقیق کتاب پیوست این صفحه عبارت است از:

Great Answers, Great Questions For Your Job Interview, 2nd Edition Kindle Edition

با کلیک روی عنوان کتاب خارجی فوق میتوانید به صفحه اصلی فروش کتاب در آمازون وارد شوید. همچنین از لینک زیر میتوانید این کتاب را به رایگان دانلود کنید:

Great Answers, Great Questions For Your Job Interview, 2nd Edition Kindle Edition

علت درج کتاب سوالات رایج مصاحبه

سوالات مصاحبه های شغلی در Job Offer های خارج از کشور اغلب به قدری وسیع و تکنیکال است که نیاز به مطالعه و پیش آمادگی برای احراز آن در طول مصاحبه اجتناب ناپذیر است. از این رو لینک دانلود رایگان کتاب خارجی در این صفحه از وب سایت قرار گرفته است.

مصاحبه پروگرم های خارجی

از طرفی هم در بسیاری از پروگرم های اپلای دانشگاه های خارجی ممکن است با سوالاتی نظیر آنچه در کتاب به آن پاسخ داده شده است مواجه شوید که مطالعه و بررسی گذرای این کتاب در این زمینه کمک خوبی است. از طرفی نیز، اصطلاحات رایج در سوالات کتاب میتواند ذهنیت خوبی برای آمادگی قبل از مصاحبه برای جاب اپلای یا پذیرفته شدن در سمت یک شغل فراهم آورد.
نمونه متن معرفی خود به زبان انگلیسی برای مصاحبه اپلای دکتری یا مصاحبه شغلی نیز در بخش های متعددی از این کتاب فراهم شده است.
همچنین شما میتوانید جهت برگزاری یک جلسه وبینار مصاحبه آزمایشی شغلی یا تحصیلی خارج از کشور، با ما تماس حاصل فرمایید.

فایده نمونه مصاحبه های شغلی و تحصیلی

کتاب هایی نظیر این، ایده هایی برای پاسخ به استاد یا کارفرمای مصاحبه کننده، ادمیشن کامیتی یا سوپروایزر فراهم میکند که بسیار خاص و منحصر به فردند. چه بسا بسیاری از ما انگیزه های خوبی برای تحصیل در مقطع بعدی، اپلای تحصیلی و شغلی و مانند آن داریم، اما مهارت های کافی در فنون مصاحبه را نیاموخته ایم، ایده های این کتاب، آموزش خوبی برای این منظور است.

5/5 - (1 امتیاز)