نمونه ایمیل به استاد برای اپلای دکتری

ایمیل مکاتبه با استاد برای پذیرش اپلای مقطع دکتری+نمونه

نمونه ایمیل به استاد برای اپلای دکتری دغدغه زمانی است که قصد اپلای داریم؛ از عنوان ایمیل به استاد برای پذیرش گرفته تا نمونه ایمیل به استاد برای پذیرش یا نمونه متن ایمیل به استاد انگلیسی، نمونه ایمیل به استاد برای فرصت مطالعاتی، ایمیل ریمایندر به استاد، نامه درخواست فاند از استاد و نمونه ایمیل مکاتبه با استاد همه و همه از مواردی هستند که موقع اپلای دکتری نیاز داریم.

نمونه ایمیل به استاد برای اپلای دکتری

نمونه ایمیل به استاد برای اپلای دکتری، دلمشغولی زمانی است که قصد اپلای داریم؛ از عنوان ایمیل به استاد برای پذیرش گرفته تا نمونه ایمیل به استاد برای پذیرش یا نمونه متن ایمیل به استاد انگلیسی، نمونه ایمیل به استاد برای فرصت مطالعاتی، ایمیل ریمایندر به استاد، نامه درخواست فاند از استاد و نمونه ایمیل مکاتبه با استاد همه و همه از مواردی هستند که موقع اپلای دکتری نیاز داریم.

مکاتبه برای اپلای ابرود

ایمیل مخصوص استاد در فرآیند اپلای

در واقع، بحث ارتباط با اساتید خارج از کشور برای دانشجویی که قصد اپلای دکتری دارد، به همان اندازه ای مهم است که CV و پروپوزال اپلای اهمیت دارد. عزیزانی که میخواهند برای مقطع دکتری، فرصت مطالعاتی و یا کارشناسی ارشد در دانشگاه خارج از کشور با اساتید مربوطه ارتباط برقرار کنند بهترین روش ارتباطی از طریق فرستادن ایمیل است اما برای فرستادن یک ایمیل خوب و تاثیر گذار و موثر نکات مهم بسیار زیادی است. دقت بفرمایید که مهمترین نکته در نگارش یک ایمیل تاثیر گذار این است که شما این ایمیل را مخصوص آن استاد بنویسید. البته در شرایطی که دانشگاهی که قصد اپلای دارید استاد محور باشد، شما با استاد در ارتباط هستید بیشتر. در دانشگاه های کمیته محور، تعامل بیشتر از طریق اپلیکیشن هست.

نمونه ایمیل مکاتبه با استاد

یکی از بزرگترین اشتباهات که بسیاری از عزیزان انجام میدهند و در واقع باعث می شود که پاسخی از آن استاد نگیرند این است که از ایمیل های کلیشه ای موجود در اینترنت استفاده کنند یعنی یکی از سمپل های موجود در اینترنت را بر میدارند و نام خودشان را جایگزین می کنند نام استاد و رشته شان را جایگزین می کنند و تغییرات بسیار کمی می دهند و آن ایمیل را ارسال می کنند و در اکثر موارد هم گله مند هستند از این موضوع که چرا آن  استاد پاسخ ایمیل ما را نداده دقت بفرمایید

مکاتبه با استاد دانشگاه خارجی برای فاند و اپلای دکتری
مکاتبه با استاد دانشگاه خارجی برای فاند و اپلای دکتری

متن تکراری مکاتبات با استاد

اساتید در فصل پذیرش روزانه به چندین ایمیل شاید بیش از چند ایمیل دریافت می کنند یعنی با یک حساب و کتاب سرانگشتی در فصل پذیرش اساتید  شاید صد ایمیل و برخی اساتید شاید بیش از هزار ایمیل دریافت می کنند پس اساتید فرمت و ساختار ایمیل های کلیشه ای را به خوبی می شناسند؛ پس اگر ایمیل شما ساختارش نزدیک به یک ایمیل کلیشه ای موجود در اینترنت باشد آن استاد به خوبی آن را تشخیص میدهد و این باعث میشه که اصلا به درخواست شما هیچ گونه توجهی نکنه و به ایمیل و مکاتبه شما پاسخ داده نخواهد شد.

پیشنهاد به عدم استفاده از نامه های از پیش آماده

نهایتا اینکه دنبال نمونه ایمیل به استاد برای اپلای دکتری نباشید، نمونه های آماده هم آبرو برنده است و هم اینکه هیچ استادی به نامه ای که صرفا از روی اینترنت کپی شده است و فرد متقاضی خودش آن را ننوشته اهمیتی نمیدهد. بنابراین، خود دست به قلم شوید و یا اگر نیاز به راهنمایی تخصصی داشتید میتوانید از مشاوره نگارش نامه موثر برای مکاتبه و اخذ پذیرش پی اچ دی پروپوزال PhD – Proposal بهره مند شوید. این مشاوره از عنوان ایمیل به استاد برای پذیرش گرفته تا ایمیل ریمایندر به استاد یا نامه درخواست فاند از استاد را شامل میشود، هزینه نداشته و رایگان است.

دانلود یک نمونه نامه مکاتبه با استاد

با وجود تاکیدات متعدد به عدم دانلود نمونه نامه و ایمیل مکاتبه با استاد، دوستان زیادی به PhD-Proposal در ارتباط هستند که تمایل به دیدن یک نمونه نامه رسمی انگلیسی مکاتبه  با استاد و دانشگاه برای پذیرش و فاند و دیگر موارد موضوعی دارند. برای دانلود یک نمونه نامه انگلیسی مکاتبه با استاد میتوانید به پیج مرتبط با آن در همین سایت مراجعه فرمایید

5/5 - (1 امتیاز)