معرفی سایت های معتبر مقالات علمی

منابع روز دنیا به زبان انگلیسی بصورت آنلاین منتشر میشوند. برای نوشتن یک ریسرچ پلن اپلای Applyabroad Research Plan سایت معتبر مقالات علمی کمک بزرگی هستند. آشنایی با وب سایت های اصلی و رسمی تسهیل خوبی برای پیشبرد نگارش علمی به شمار می آیند. در انتها این صفحه، شما میتونید نام ژورنال علمی، برند، لوگو و آدرس آن را بیابید. 

سایت های دانلود و طبقه بندی 

پایان نامه های خارجی

برای دریافت و مطالعه متن پایان نامه های خارجی ( به عنوان یکی از منابع علمی موثق) مراجعه به وب سایت بین المللی پروکوئست و درخواست منابع است. این نوع از منابع برای استفاده در پلن اپلای اصلا پیشنهاد نمیشود. شاید بهترین راهکار برای یک کار بدیع و مبتنی بر ریسرچ گپ و نواوری، بیان علمی شخص بر اساس مطالعات فردمحور باشد. حتی در این موارد هم ما نباید از ذکر منبع و ارجاع دهی دقیق غافل شویم. 

سایت های سرچ مقالات انگلیسی ISI

در این صفحه شما هم شاهد سایت های جستجوی مقالات انگلیسی ISI هستید و هم سایت هایی که بصورت خاص برای دانلود رایگان و بدون اکانت و پسورد ساخته شده اند. این وب سایت ها راهنمای خوبی برای انتخاب موضوع پایان نامه هم تلقی می شوند. 

گرچه در این پیج، پایگاه داده های فارسی هم صرفا با لینک معرفی شده اند، اما هیچ فایل قابل دانلود و یا منبع فارسی قابل دانلود نمیباشد؛ چون نیاز به مجوز دارد و فقط شما میتوانید از خود سایت اصلی که معرفی شده مستقیما دانلود کنید. منابعی که زیر عنوان مقاله بیس در این مجموعه قابل مطالعه است تماما خارجی و به زبان انگلیسی هستند.

سایت های جستجوی مقالات فارسی

با توجه به اینکه مطالب آموزشی وب سایت پی اچ دی پروپوزال، مربوط به پذیرش در دانشگاه های بین المللی است، هیچ تاکیدی بر کاربرد منابع فارسی وجود ندارد. منابع خارجی را تنها از وب سایت های معتبر و مجاز دانلود کنید.

نحوه سرچ مقالات ISI و دانلود رایگان

برای بیشتر ما که ممکن است اکانت و پسورد سایت ها را نداشته باشیم، آزار دهنده است که مقاله ای را در یک وب سایت رسمی و اصلی ISI ببینیم و به دلایل مختلف از جمله تحریم نتونیم دانلود کنیم و یا خرید انجام بدیم. اما در کنار این، وب سایت های معتبر دیگری هم هستند که فول تکست و متن کامل منابع را به رایگان و با دسترسی آزاد درج کرده اند این وب سایت ها دارای مجوزند طبعا  (مانند سمنتیک اسکالر). نحوه سرچ مقالات ISI در سایت هایی نظیر سمنتیک اسکالر این هست که شما باید کلیدواژه های انتخابی را وارد کرده و فایل PDF را دانلود کنید.  

منابع نوشتن طرح تحقیق ریسرچ پروپوزال Research proposal اپلای

نوشتن طرح ریسرچ پلن اپلای دکتری نیاز به بهره گیری از منابع موثق دارد که با رعایت اخلاق ادبی و علمی بتواند اصول رایتینگ را به کار ببندد. برای جلوگیری از پلاجیاریسم، بهترین کار، مکاتبه با صاحب اثر در منابعی است که انتخاب میکنید. دوستان عزیز، من شخصا با موارد بسیاری که مکاتبه داشتم خیلی زود پاسخ میدند. معمولا آدرس ایمیل نگارنده خارجی یا داخلی در منابع ذکر میشود.

گرچه فرد برای اپلای آماده شدن برای پذیرش تحصیلی، با منابع خارجی سر و کار دارد.

ISI articles & Dissertations Accepta@ Management essay Reliable Certified Free download Management articles Accepta@ Phd-proposal Marketing management  Strategic management  MBA DBA PhD EMBA IT ebooka@ Grounded Theory Qualitative approach Thesis Questionnaire ebooka@

درستکاری و اخلاق و رعایت شیوه نامه های بین المللی و استانداردها و قوانین، بهترین راهکار برای یک منبع یابی موثق است. گرچه تمام آموزش های وب سایت پی اچ دی پروپوزال به مقوله اپلای ابرود و پذیرش تحصیلی دانشگاه های خارجی مرتبط است و هیچ نوشته علمی داخلی با منبع داخلی در این وب سایت وجود ندارد، اما در کاربرد منابع خارجی هم پیشنهاد میشود برای حفظ متانت علمی فعلی و آتی، به قوانین دوری از پلاجیاریسم پایبند باشید.

4.5/5 - (43 امتیاز)