اپلای فاند دکتری هنر

Writing Sample خیلی مهم در اپلای فلسفه هنر و پژوهش هنر

اگر سابقه حالا هر نوع Publication یا چیزی دارید این چیزی که می تواند مهم باشه

درباره Fund دکترا رشته های تئوری هنر مثل تاریخ هنر، فلسفه هنر و پژوهش هنر اطلاعات خواستن 

این اولاً خیلی مهم هست که بدونید اگر برید توی رشته هنر مقاطع تحصیلات تکمیلی می خوانید مثل ارشد خصوصاً دکترا این فاز تحقیق می گیرد یعنی دیگه از اون فازی که احتمالاً توی لیسانس داشتید خیلی متفاوت می شود خیلی فاصله می گیرد. این نکته اول، نکته دوم این که این جاها بدونین اینکه مثلاً Writing Sample هاتون براشون خیلی مهم است و همینطور اگر سابقه حالا هر نوع Publication یا چیزی دارید این چیزی که می تواند مهم باشه. ریسرچ پلنی Research Plan که مینویسید حتما اصولی باشه، مکاتبه کنید استاد پیدا کنید Apply کنید و رزومه خوبی فرآهم کنید. به ویژه اگر قصد اپلای ابرود امریکا یا کانادا دارید، داشتن یک نمونه ریسرچ پلن از پیش آماده شده میتواند گزینه خوبی باشد و در سفارت هم مفید خواهد بود.

 

پوزیشن های فول فاند دانشگاه های هنر جهان را از ما بخواهید
پوزیشن های فول فاند دانشگاه های هنر جهان را از ما بخواهید

ـ در زمینه و موضوعاتی که برای نگارش ریسرچ پروپوزال Research Proposal گرافیک، سینما، فیلم و موسیقی آماده میکنید، حتما نگاه فرهنگی و تمایز فرهنگ را در نظر بگیرید.

ـ نمونه دانشگاهی که میتونید برای مقطع دکتری هنر اپلای خوبی داشته باشید دانشگاه UCA  (انگلستان) هست. این دانشگاه طی ماه های آینده 2023 فرصت اپلای مقطع دکتری دارد. نوشتن Research proposal از پیشنیازهای درخواست پذیرش این دانشگاه خارجی اروپایی است.

– اگر دوماه قبل از اپلای رشته هنر قصد اپلای دارید، میتوانید از همراهی ما در نوشتن یک کتاب به زبان انگلیسی استفاده کنید.

نوشتن کتاب و تقویت رزومه اپلای

نوشتن کتاب تخصصی به زبان انگلیسی از سریعترین راه هایی است که میتواند به شکل شگرفی منجر به تقویت رزومه اپلای شود. تیم های تخصصی ما با همکاری جمعی از فارغ تحصیلان و دانشجویان دکتری و پست داک رشته گرایش های مختلف تحصیلی آماده همراهی در پروسه تقویت رزومه از راه چاپ کتاب است.

کانال تلگرام اپلای ابرود امریکا

t.me/applyabroadvoice

این کانال تلگرامی نتیجه تلاش مستمر گروه اپلای ابرود امریکا و اروپا در وب سایت https://phd-proposal.com/ است که به اطلاع رسانی جدیدترین پوزیشن های تحصیل در دانشگاه های خارجی اختصاص دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)