اپلای با یک مقاله

اپلای دانشگاه خارج کشور با اتکا به یک مقاله ISI

رشته هایی هستند که با یک مقاله ISI یا یک مقاله کنفرانسی (کنفرانس بین المللی) میتونید اپلای کنید. البته در رشته های فنی نظیر مکانیک، مکاترونیک، مهندسی آب، مهندسی عمران سازه و .. اپلای، بدون مقاله بسیار رایج است.

اپلای با یک مقاله

اپلای با یک مقاله در مواردی شدنی است که شما جزء رشته های فنی و تکنیکال باشید. رشته پزشکی و تخصص بخواید اپلای کنید و مانند اون. یا اینکه قصد اپلای در رشته های مدیریت و بازرگانی و بازاریابی دارید و در مقاله تو طرح تجاری و پلن قابل ملاحظه ای رو مطرح کرده اید. این شرایط وقتی بدتر میشه که شما معدل پایین داشته باشید؛ در اینصورت داشتن حداقل ۴ مقاله ISI میتونید تضمین خوبی باشه برای اپلای با فاند (به ویژه در رشته های هنر، گرافیک، سینما، تئاتر، معماری و تاریخ)

اپلای، بدون مقاله

طبعا کیس های اپلای و پذیرش زیادی رو میشناسید که در مقطع دکتری اپلای کردند و حتی یک مقاله هم نداشته اند. اپلای، بدون مقاله در مواقعی هستند که اولا گپ تحصیلی وجود نداشته باشه، ثانیا ریزنمرات تخصصی رشته ـ دانشگاه مقصد بالا باشه و سوم اینکه معدل هم بالا باشه؛ در رشته های فنی نظیر مکانیک، مکاترونیک، مهندسی آب، مهندسی عمران سازه و .. اپلای، بدون مقاله بسیار رایج است.

5/5 - (1 امتیاز)