شرایط  بورسیه تحصیلی کانادا رایگان

شرایط  بورسیه تحصیلی کانادا رایگان .. ⁣مدارک لازم برای بورسیه تحصیلی رایگان کانادا⁣ 🇨🇦 .. ⁣مدارک لازم برای بورسیه تحصیلی رایگان کانادا⁣ 🇨🇦 ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹

شرایط  بورسیه تحصیلی کانادا رایگان

تحصیل رایگان کانادا در مقطع دکتری غالبا از آمال محصلین و صاحبان ایده و عمل است. فارغ تحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، همه ساله تلاش زیادی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های مطرح کانادا میکنند. در واقع، کانادا علاقه مندان بسیاری برای تحصیل را جذب میکند. دانشگاه های معتبر کانادا مجموعه بورس های متنوعی دارد که می توانید با توجه به دانشگاهی که پذیرش می گیرید انواع بورسیه ها را مورد بررسی قرار دهید . بورسیه در کانادا در مقطع دکترا اعطا می شود و دانشجویان مقاطع پایین تر شانس کمتری برای دریافت بورسیه و پذیرش تحصیلی رایگان دارند. برای دریافت بورسیه و اپلای دانشگاه های کانادا نیاز به یک پروپوزال اپلای دارید؛ بورسیه های اعطا شده در کانادا به نسبت آمریکا و استرالیا کمتر بوده است. بنابر این حتی اگر بورسیه تحصیلی کانادا را دریافت نمایید ممکن است تمام هزینه های شما را پوشش ندهند و باید از لحاظ مالی شرایط خوبی داشته باشید تا از پس هزینه های اولیه خود بر آیید. در برخی از دانشگاه ها داشتن نمرات عالی و مهارت های خلاقانه فردی در اولویت قرار دارند.

شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا⁣🇨🇦

در کانادا برای دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا کمک هزینه به دانشجویان تعلق خواهد گرفت و البته فرد متقاضی باید دارای رزومه خوبی باشد تا بتواند این بورسیه را دریافت نماید . دانشگاه های رتبه بالا مبالغ بورسیه بالاتری برای دانشجویان در نظر دارند. مواردی مانند پروپوزال قوی اپلای، شرکت در فعالیت های پژوهشی و حتی فعالیت های ورزشی و شرکت در برنامه های داوطلبانه و بشردوستانه و نیز مقالات بین المللی در دریافت بورسیه تحصیلی از کانادا بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

⁣مدارک لازم برای بورسیه تحصیلی رایگان کانادا⁣ 🇨🇦 ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹

پروپوزال اپلای مهمترین مبنای اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا است. همچنین برای دریافت بورسیه تحصیلی کانادا شما نیاز دارید تا لیستی از مدارک راتهیه کنید. گرچه به صورت کلی می توان گفت مدارکی مانند پاسپورت معتبر ، عکس، ترجمه مدارک گذشته که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اید و نیز مقالات بین المللی و چاپ شده در مجلات و همینطور پر کردن فرم درخواست بورسیه کانادا احتیاج خواهند بود. با توجه به کم بودن تعداد فرصت‌های بورسیه تحصیلی کانادا برای دانشجویان بین‌المللی و پیچیدگی و سختی‌های پیش روی دانشجو برای دریافت پذیرش تحصیل، آماده سازی مدارک و دریافت ویزای تحصیلی کانادا، رعایت دقیق مراحل دریافت پذیرش و بورسیه تحصیلی کانادا اصلی بسیار مهم است . سعی کنید تمام مدارک را تهیه کنید تا مشکلی برای دریافت بورسیه از بابت کاستی مدارک نداشته باشید.

انواع بورسیه های تحصیلی در کانادا⁣🇨🇦

⁣ ـ ⁣بورسیه تحصیلی NSERC Postgraduate scholarships

⁣ ـ ⁣بورسیه تحصیلی Organization of American States (OAS) Academic Scholarship Program

⁣ ـ ⁣بورسیه تحصیلی Vanier Canada Graduate Scholarships Program

⁣ ـ ⁣بورسیه تحصیلی IDRC Research Awards

⁣ ـ ⁣بورسیه تحصیلی Trudeau Scholarships and Fellowships

و…

3/5 - (2 امتیاز)