اپلای ابرود امریکا کانادا

Apply abroad
Research proposal

09124384291

خدمات مکاتبات تضمینی و پیگیر مربوط به ریسرچ پروپوزال اپلای ابرود، موتیویشن لتر و سی وی اپلای؛ امریکا، کانادا و اروپا

پشتیبان تلگرام-ریسرچ پلن اپلای دکتری و پست داک
پاسخگوی کارشناسان از طریق تلگرام

Phd - postdoc Research proposal

راهنمای مکاتبات تخصصی

پذیرش دانشگاه های بین المللی مستلزم تسلط به مکاتبات آکادمیک زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبان های خارجی است. در این بین، دانش تجربی و اینکه فرد متقاضی اپلای یا راهنمای وی، واجد توانمندی های شناختی و تعاملی با دانشگاه های خارج باشند اهمیتی دارد که تعیین کننده سرنوشت پذیرش تحصیلی است.

راهنمای فاند 

عزیزان جای خالی پوزیشن های خارجی دانشگاه ها، به کسانی تعلق میگیرد که متمایز و پیگیر و صادق باشند. متاسفانه برخی دوستان به اهمیت صداقت و دوری از پلاجیاریسم و سرقت علمی و کپی کاری آگاه نیستند و این راهی به جایی نخواهد برد؛ چه بسا اینکه بشود با آن پذیرش با فاند گرفت! لذا مجموعه حاضر، به شیوه ای موثر شما را راهنمایی میکند که بتوانید با تجهیز به شرایط بهینه، یک اپلای فول فاند داشته باشید.

ریسرچ پلن اپلای ابرود

اپلای ابرود، در هر مقطعی (چه دکتری، چه مستر و یا پست داک) نیاز به آشنایی با نحوه تنظیم مدارک و روش های پذیرش دانشگاه های خارجی دارد. 

این روند در شرایط دکتری مجدد یا مستر مجدد اهمیتی دوچندان می یابد. 

ریسرچ پروپوزال Research Proposal مدرک اصلی اقدام برای اپلای ابرود محسوب می شود و نگارش انگلیسی رزومه و SOP سنگ بنای مکاتبات برای پذیرش موفق است. 

مجموعه Phd –  Proposal در این فرآیند، به شکل خصوصی خدمات آمادگی اپلای ابرود ارائه میدهد؛ که مهمترین زمینه این سطح خدمات مکاتبات خارجی تنظیم پلن تخصصی اپلای، SOP، رزومه و loR میباشد.

Phd - postdoc Research proposal

09124384291

راهنمای اپلای هوشمند دکتری فول فاند و سلف فاند

Personal instructions Research proposal

رفع اشکال پروپوزال دکتری پذیرش

تیم آموزشی ـ پژوهشی PhD-Proposal هم در زمینه آموزش و هم در حیطه رفع اشکال نگارشی ریسرچ پروپوزال اپلای دکتری و پست دکتری دانشگاه های خارج کشور خدمات آموزشی و تدریس خصوصی ارائه میدهد. یعنی اگر پروپوزال اپلای ما آماده است میتوانیم در این جلسات بصورت آنلاین شرکت نموده و خط به خط برای دفاع علمی از ریسرچ پروپوزال آماده و تجهیز شویم. 

How to write
Research proposal

راهنمای ریسرچ پلن اپلای

برای اپلای و پذیرش تحصیلی در هر رشته گرایشی، چه مدیریت، روانشناسی، معماری و عمران و چه کامپیوتر و شیمی و برق، قطعا نیاز به نوشتن Research proposal هست؛

مجموعه پی اچ دی پروپوزال با قبول مسئولیت در برنامه ریزی اپلای موفق دانشگاه های معتبر استرالیا، کانادا، آلمان، فنلاند، نروژ، نیوزلند، آمریکا، سوئد، دانمارک و انگلستان، به طور متمرکز در آموزش های نوشتن Research plan دکتری، ارشد مجدد و فرصت تحقیقاتی پست داک یا فوق دکتری راهنمایی های تجربی و علمی اپلای ارائه میدهد.

پاسخگوی تفسیری مشکلات اپلای